logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Dijital Etkinlik Yönetimi

Dijital Etkinlik Yönetimi hizmetimiz ile ; Fuar, Festival, Etkinliklerinizde  dijitale geçiş için bazı sorularınıza cevap vermek üzere yanınızdayız.

Siz etkilinliğiniz planlarken biz de etkinlik öncesi ve sonrası dijital tarafta sizler için planlamalar yapıyoruz.

dijital etkinlik yonetimi

Dijital Etkinlik Yönetimi ile Etkinliklerinizle Hafızalarda yer edinin

Dijital Etkinlik Yönetimi , etkinlik öncesi grafik tasarımlarınız (Afiş, Bilboard) web siteniz online bilet satış sistemleriniz ile başlıyor.

Sosyal medya yönetimi, fotoğraf çekimleri, video çekimleri, etkinliklere ait afiş çalışmaları, davetiye gibi online ve offline tasarım hizmetleri sunuyoruz. Başarı ile planlanan etkinliğimizde ki etkinlikleri canlı olarak izlenmesini sağlıyoruz.

Etkinlik esnasında fotoğraf ve video çekimleri ile etkinliğinizin bir sonraki sene için tanıtım argümanlarını topluyoruz. Etkinlik sonunda belirli dönemlerde sosyal medya etkileşimi ile sizlerin kitleniz ile temasta kalmasını sağlıyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Sık Sorulan Sorular

Neden sizi tercih etmeliyiz ?
Modern zamanların etkili yöntemi dijital etkinliklerle görsel ve içerik anlamında katılımcılarınıza muhteşem bir deneyim yaşatmanız için sürekli kendimizi geliştirerek çalışıyoruz.Aktif olarak hizmet verdiğimiz ulusal ve uluslararası lider referanslara sahip olmanın mutlu gururunu yaşıyoruz.Firma etkinliklerinizi interaktif bir boyuta taşıyacak dijital etkinlikler,fuar,festival etkinliklerinizde başlangıçtan sonuna kadar özelleştirilmiş tasarımlar ve sağlam altyapı ile çok daha keyifli hale getiriyoruz.
Profesyonel Dijital Etkinlik Yönetimi Hizmetleriniz Neler?
Etkinliklere özel tüm cihazlar ile uyumlu (responsive) web siteleri üretiyoruz.Etkinliklerin ihtiyacı olan; afiş, broşür, kartvizit, davetiye, bilboard ve diğer tasarımların hepsini üretiyoruz.Etkinlik süresince profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti sağlıyoruz.Etkinliğiniz için uygun olan sosyal medya sitelerini oluşturuyor ve içerik stratejisi geliştiriyoruz. Davetiye gönderimi ve tüm süreçlerde e- posta gönderimi sağlıyoruz.
Sağladığınız Avantajlar Nelerdir?
Etkinliğinize dair tüm verileri ve rakamları ayrıntılı olarak inceleme ve ölçümleme fırsatı sunarız.Etkinliğinize ve size özel tasarımlar ile marka bilinirliğinizi arttırırız.Sorunlarınıza 7/24 anında teknik destek sağlarız.Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile gereksiz maliyetlerden kurtulmanızı sağlar daha düşük maliyetle profesyonel hizmet almanızı sağlarız.Etkinliklerini zi eş zamanlı yönetebilirsiniz.
Bilgilendirme

Neler yapıyoruz?

01
Etkinlik Web Sitesi

Etkinliklere özel Google ve mobil uyumlu (responsive) web siteleri üretiyoruz.

02
Etkinlik Grafik Tasarım

Etkinliklerin ihtiyacı olan; afiş, broşür, kartvizit, davetiye, bilboard ve diğer outdoor tasarımları üretiyoruz.

03
Sosyal Medya Yönetimi

Etkinliğiniz için uygun olan sosyal medya sitelerini oluşturuyor ve içerik stratejisi geliştiriyoruz.

Etkinliğin için Teklif Al