logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

İçerik Pazarlama

Dijital pazarlamanın en büyük yardımcılarından biri olan içerik pazarlaması; hedef kitlenize doğru bilgiyi vermek, onlarla etkileşim kurmak ve hedef kitlenizin satışa dönüştürülebilir datasını elde etmek için büyük önem arz etmektedir.  İçerik pazarlaması sonucunda ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili markanız veya işletmeniz daha çok duyulur ve marka bilinirliğiniz artar. İçerik üretmeyi sevdiğimiz sektörler kısaca;

  • Teknoloji
  • Moda & Giyim
  • Mobil Aksesuar Sektörü
  • Ev Ürünleri Sektörü
  • Eğitim Sektörü
  • Sağlık Sektörü
  • OEM Ürünler
icerik pazarlama

WordPress altyapısını kullanarak kurumsal ürün veya hizmet blogunuzu WordPress uyumlu cloud sunucular üzerinde kuruyor ve tasarım entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Websiteniz için ihtiyaç duyduğunuz sayfaları oluşturup, müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza daha görünür olmanız için bu sayfalar için SEO uyumlu özgün içerikler üretiyoruz. Bu sayede

Verilerinizi görseller ile zenginleştirmek ve hedef kitlenizin daha iyi anlamasını sağlayan infografikler üretiyoruz. İnfografikler sayesinde daha iyi bir sunum yapabilir ve müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Kurumsal blogunuzda hedef kitleniz içerik stratejinizi ve takviminizi oluşturuyor, özgün ve SEO uyumlu içerikler üretip yayınlıyoruz.

 

Şirket içine veya müşterilerinize göndermiş olduğunuz kurumsal, kampanya veya bilgilendirme e-postaların tasarım taslaklarını oluşturup içeriklerini yazıyoruz.

 

Günümüzde müşterilerine en iyi bilgiyi veren e-ticaret siteleri ürünlerini daha iyi tanıtıyor ve satış oranları artıyor. Bu noktada ürünleriniz için SEO odaklı içerikler oluşturuyoruz.

 
 

İşletmeni Bir Sonraki Seviyeye
Hemen Şimdi Taşı

Geleceğiniz İçin Doğru Seçimi Yapın. Wibisoft'u seçin!