Mutlu Müşteriler

Mutlu müşterilerimizin arasına sizde katılmak ister misiniz?

Müşterilerimiz
Ne Diyor?

Fikirlerinizi dinliyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

WordPress konusunda destek almak için birçok ajans denedikten sonra Wibisoft ile sürdürülebilir bir sürece girdik. Aldığımız web sitesi tasarım ve uygulama hizmetinin yanı sıra güncelleme ve bakım hizmetlerinde de kaliteden ödün vermiyorlar. Trendlerin takibi ve web sitesine yansıtılması konusunda her zaman destek oluyorlar. Aynı zamanda fikirlerimizi dinliyor ve ihtiyacımıza uygun çözümler üretiyorlar. Tüm Wibisoft ekibinin emeklerine sağlık.
Meral Etisoy GeyikçiMeral Geyikçi, Vedubox
Wibisoft, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanarak, onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor. Teknolojik altyapısı ve tecrübeli ekibiyle, müşterilerinin projelerini zamanında ve başarıyla tamamlıyor.
Duygu ÖzençDuygu Özenç, Solis Fuarcılık

Tasarım konusunda, Wibisoft’in yetenekli tasarım ekibi, müşterilerinin markalarına özgün ve etkileyici tasarımlar hazırlayarak onların online varlıklarını güçlendiriyor. Ayrıca, online randevu hizmetleri konusunda da, Wibisoft müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel bir yazılım geliştirerek, müşterilerinin online randevularını yönetmelerine olanak tanıyor.

Barış KurtBarış Kurt, Axis Veteriner Polikliniği
Başından itibaren, profesyonelliğiniz ve mükemmel iletişim becerileriniz beni etkiledi. Tüm taleplerimi ve fikirlerimi sabırla dinlediniz ve web sitesi için vizyonumu anlamaya gerçek bir ilgi gösterdiniz. Zekice sorularınız ve önerileriniz, nihai ürünün şekillenmesinde son derece değerliydi.

Aliya MajeedzadahAliya, LGR Driving School

Başlamaya hazır mısınız?