logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Online Reklam Yönetimi

Online reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz.

Reklam yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları;

Online Reklam Yönetimi

Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

 

Facebook üzerinden beğeni, içerik öne çıkarma,, yönlendirme video, potansiyel müşteri ve yeniden pazarlama reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Instagram üzerinden fotoğraf öne çıkartma, video öne çıkartma, story ve çoklu görsel öne çıkarma reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Twitter üzerinden sponsorlu tweet, sponsorlu hesap, websitesi yönlendirme, uygulama yüklettirme ve yönlendirme reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam kanallarına uygun olarak ölçülerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 
 

Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview  video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 

Linkedin üzerinden sponsorlu reklamlar, banner reklamları,metin reklamları, sponsorlu inMail reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

 
 

İşletmeni Bir Sonraki Seviyeye
Hemen Şimdi Taşı

Geleceğiniz İçin Doğru Seçimi Yapın. Wibisoft'u seçin!