Skip links

Online Reklam Yönetimi

Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz.

Teklif Al

Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

  Digital Experience

  OnlineReklam Yönetimi

  Online reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz.

  Reklam yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları;

 • Google Adwords Reklamları
 • Facebook Reklamları
 • Instagram Reklamları
 • Twitter Reklamları
 • LinkedIn Reklamları
 • Online Reklam Yönetimi Çözümlerimiz

  Hedef Kitle Analizi

  Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

  Facebook Reklam Yönetimi

  Facebook üzerinden beğeni, içerik öne çıkarma,, yönlendirme video, potansiyel müşteri ve yeniden pazarlama reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  Instagram Reklam Yönetimi

  Instagram üzerinden fotoğraf öne çıkartma, video öne çıkartma, story ve çoklu görsel öne çıkarma reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  Twitter Reklam Yönetimi

  Twitter üzerinden sponsorlu tweet, sponsorlu hesap, websitesi yönlendirme, uygulama yüklettirme ve yönlendirme reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  Reklam Tasarım Çalışmaları

  Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam kanallarına uygun olarak ölçülerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

  Google Adwords Reklam Yönetimi

  Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  Youtube Reklam Yönetimi

  Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview  video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  LinkedIn Reklam Yönetimi

  LinkedIn üzerinden sponsorlu reklamlar, banner reklamları,metin reklamları, sponsorlu inMail reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

  işlerimiz

  Müşterilerimiz için neler yaptık?

  Filtre
  DEVAMI
  ne dediler?

  Fikirlerimizi dinliyor ve ihtiyacımıza uygun çözümler üretiyorlar.

  Bazı Mutlu Müşterilerimiz 🙂

  Başlamaya hazır mısınız?

  İşletmenizi bir sonraki seviyeye hemen şimdi taşıyın. Geleceğiniz için doğru seçimi yapın. Wibisoft'u seçin!

  Home
  Account
  Cart
  Search