logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi sayesinde sunduğunuz hizmet, servis veya sattığınız ürünü etkili ve kısa yoldan hızlı bir şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz, sosyal medya kanalları sayesinde yeni müşteriler edinirsiniz, marka bilinirliğinizi artar ve kar elde edersiniz. Wibisoft olarak sosyal medya yönetimi tarafında sahip olduğumuz tecrübe ile ihtiyaç duyduğunuz sosyal medya stratejisini sizin için hazırlıyor ve uyguluyoruz. Sosyal medya yönetimine en fazla ihtiyaç duyan sektörler:

  • Fuar Sektörü
  • E-Ticaret
  • Etkinlik Kuruluşları
  • Gıda Sektörü
  • Turizm Sektörü
  • Hizmet Sektörü
sosyal medya yonetimi 1

Sosyal Medya İçerik Takvimi nasıl oluşturulur

Strateji

Nasıl Başlarız?

01
İnceleme

İlk olarak sizin ve rakiplerinizin sosyal medya hesaplarını inceliyoruz.

02
Planlama

Birlikte eksik ve ihtiyaçlarınızı belirleyip, strateji üretiyoruz. Rapor oluşturuyoruz.

03
Ve Başlangıç!

Onay sonrası yönetime başlıyoruz, siz de işinize konsantre oluyorsunuz.

Sosyal Medyanızı neden bize teslim etmelisiniz?

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi ile neler sağlarsınız?
360 derece dijital pazarlama ajansı olarak, kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yaparız. Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyor ve kurumsal sosyal medya yönetiminizi profesyonelce sağlıyoruz.
Sosyal medya içerik takvimi ve planlama nedir?
Sosyal medya içerik takvimi adından’da anlaşılacağı üzere takvim planlama sosyal medyadaki hedef ve stratejilerimizi belirlerken içerik oluşturmamızdan göndermemize kadar olan tüm basamakları planlama stratejimizdir.
Neden sosyal medya?
Çünkü herkes burada, hepimizin de bildiği üzere satış ve pazarlamadan tutun da tanıtım ve reklamlara marka oluşturmaya kadar tüm süreçlerde inanılmaz etkiye sahip çok büyük bir pazar yeri aslında sosyal medya platformları. Sizlerde sosyal medyadaki yerinizi ilk sıralarda biran önce alarak gelirinizi arttırıp müşteri potansiyelinizde ki artışı inanılmaz seviyelere getirmek istemez misiniz?
Başka neler var?

Tüm sosyal medya çözümlerimiz

Yurtdışında ürün ve hizmet sattığınız veya satmak istediğiniz MENA, EMEA ve APAC bölgelerine yönelik sosyal medya iletişim stratejisi geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı Türkçe dışında İngilizce, Arapça, Fransızca, Azeri Türkçesi, Rusça ve Almanca gibi toplam 6 dilde yönetiyor, içerik üretiyor ve bu dillerde moderasyon yapıyoruz.

Hizmet verdiğiniz iş alanı, ürün veya markanız ile ilgili daha geniş kitlelere ulaşmanız, satın almaya teşvik etmeniz ve marka bilinirliği sağlamanız için kitlesel kaynak kullanımı yöntemiyle kampanya kurguluyor ve yönetiyoruz.

Ürün, hizmet ve markanızın en iyi şekilde ifade edilmesi için Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Slideshare gibi sosyal medya mecralarına özel bütünlük oluşturan ve dikkat çekici tasarımlar üretiyoruz.

Wibisoft olarak ürettiğimiz “Bağlantılar Methodu” sayesinde hedef kitlenize marka, hizmet veya ürünüzü en iyi şekilde anlatacak, ifade edecek ve tanıtacak içerik stratejileri üretiyor ve uyguluyoruz.

Daha hızlı ve etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanız için Facebook, Twitter, Google, Youtube, Instagram ve Linkedin mecralarına özel reklamlarınızı kurguluyor ve yönetiyoruz.

Marka, ürün veya hizmetinizin anlık gelişen haber veya olaylara entegre olup daha etkileyici ve hızlı bir şekilde sosyal medyada görünür olması için strateji sosyal medya içeriği üretiyoruz.

Wibisoft olarak geliştirdiğimiz “Önleyici Faaliyetler” süreci ile sosyal medya üzerinde herhangi bir kriz yaşamadan krizlerin önüne geçiyor ve kriz oluşması durumunda müdahale stratejimizi oluşturuyoruz.

Sosyal medyanın ikinci ve en önemli aşamalarından olan müşteri talep ve önerilerine cevap verdiğimiz moderasyon aşamasında hazırladığımız moderasyon kalıpları ve hedef kitleye özel iletişim diliyle sizlere zaman ve müşteri kazandırıyoruz.

İşletmenizin yer alması gereken sosyal medya hesaplarınızı ve diğer mecralardaki sosyal medya alan adlarınızı alıp SEO’ya uygun şekilde optimize ediyor ve ilk tasarım giydirmelerinizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Teklifi Al