logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Web Tasarım Hizmeti

Wibisoft, web tasarım hizmetini farklı bir boyuta taşıyarak uzun soluklu bir deneyim elde etmenizi sağlar. Kurum ya da kuruluşunuzun en iyi şekilde yansıtılması için gereken tecrübe, bilgi ve birikim Wibisoft’ta. 

Web tasarım hizmeti alarak büyütmeyi istediğiniz işinizi, dijital dünyada görünür kılabilirsiniz. Wibisoft ile bilinen web site tasarımlarının ötesine geçerek sürdürülebilirliği deneyimlersiniz. Web siteniz için bir sistem kurar ve potansiyel müşteri, satış fırsatı, ürün veya hizmetlerle ilgilenen kullanıcılara ulaşmanızı sağlar. 

Tüm referanslarımız için bize ulaşın

Kurumsal Referanslarımız

Web Tasarım Hizmet

Kurumunuzun Büyüklüğü Ne Olursa Olsun Wibisoft Yanınızda 

Kurum ve kuruluşunuzun büyüklüğü önemli değil, yeter ki kurumsal bir web siteniz olsun. Wibisoft, sizi en iyi yansıtan kurumsal web tasarım hizmeti ile dijital dünyadaki yerinizi sağlamlaştırır. Kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde rakiplerinizden farklı bir yol izlediğinizi kanıtlayabilirsiniz. İmajınızı müşterilerinize kurumsal bir şekilde tanıtmanın yolu kurumsal web tasarım hizmeti almaktan geçer. 

Dijital Ayak İziniz Görünür Olsun 

Dijital ayak iziniz, kurum ve kuruluşunuzun büyümesini etkileyen önemli faktörlerden biridir. SEO uyumlu bir web site tasarımı ile daima görünür ve güncel kalırsınız. Web tasarım hizmetleri dijital dünyadaki kimliğinizin belirgin olması için gereken çözümleri sunar. 

Ücretsiz Performans Analizi

Web Sitenizi inceleyelim

Önemli Bilgi

Sitenizde mutlaka olması gereken sayfalar

01
Hakkımızda

Web sitenizde yer alan hakkında kısmı kim olduğunuza, sektöre ne zaman giriş yaptığınıza ve daha fazlasına cevap veren kimlik kısmıdır.

02
Hizmetleriniz,Ürün ve Servisler

Web siteniz sizin dijital dünyadaki işyeriniz gibidir. Bu nedenle faaliyet gösterdiğiniz alana göre hizmet kalemlerinizi, sattığınız ürün ve servisleri belirtmelisiniz.

03
Referanslar & Mevcut Müşteriler

Çalışma hayatında güven duygusu her şeyin başlangıcıdır. Daha önceki iş birliklerinizi belirtmeyi unutmayın.

04
Testimonials

Web siteniz üzerinden etkileşimi ve güveni artırmanın en etkili yolu, müşterilerinizden gelen geri bildirimi sitenize eklemek olacaktır.

05
Google Haritası & İletişim Formu

Dijital bir ortamda müşterileriniz tarafından görünür olmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak için iletişim kısmını güncel tutmanız gerekir.

06
Ürün Görselleri & Açıklamalar

Görselin gücü her mecrada varlığını hissettirir. Verdiğiniz hizmetleri ve sattığınız ürünleri görsel desteği ile sunmayı unutmayın.

Kurumsal Web Tasarım Hizmet

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti ihtiyaçlarınız için en doğru yerdesiniz.

Web Tasarımı ile ilgili

Sık Sorulan Sorular

Biliyoruz ki piyasada web tasarım hizmeti alabileceğiniz birçok firma mevcut. Markanızı, şirketinizi, kurumunuzu ya da kuruluşunuzu emanet edeceğiniz firmaların kaç tanesi gerçek bir yazılımcı biliyor musunuz? Peki sadece yazılımcı olması, kaliteli ve sürdürülebilir bir web tasarım hizmeti için yeterli mi? Wibisoft, 360° hizmet anlayışı ile aradığınız tüm profesyonel desteği bir arada sunuyor. Bu sayede Wibisoft, yazılım desteğine ek olarak profesyonel grafik tasarım ekibi ve dijital pazarlama uzmanları ile bütünleşik işler ortaya çıkarıyor. 

Wibisoft ile yola çıkmadan önce web tasarım hizmet kapsamında nelerin yer aldığını merak ediyor olabilirsiniz. Size sunduğumuz en önemli hizmetlerden biri tüm projelerimizde 1 yıl ücretsiz destek sağlıyor oluşumuz. Bu süreçte siz işinize odaklanırken, uzman ekibimiz de web sitenizi yönetmeyi sürdürüyor. Wibisoft ile web tasarım yolculuğuna çıkanlar, tamamıyla işletmesine özel tasarımların dijital dünyadaki yerini almasını izliyor. 

Wibisoft web tasarım hizmetleri sayesinde mobil ve tüm cihazlarda uyumlu (responsive) web siteleri tasarlama garantisini deneyimleyebilirsiniz. Web site hizmetleri kapsamında Google ‘ da ilk sıralarda yer almanız için tamamen seo uyumlu alt yapı hizmeti kullanıyoruz. Wibisoft için web sitenizi hazırlamak sadece bir başlangıç. Büyümeye devam etmek için ihtiyaç duyacağınız gerekli araçları sizin için kullanmaktan geri durmuyoruz. 

Wibisoft tecrübesi ile inşa edilen tüm web tasarım işlerinde, dünyanın en popüler ve dinamik dili olan WordPress’i kullanıyoruz. Web uygulamalarında C# kullanarak, Html5 ve Css3 dillerinde tam donanımlı olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda müşteriye özel yazılım ve tasarım istekleri için de PHP uzmanlarımızla beklentilerinize cevap veriyoruz. 

Wibisoft farkı ile web tasarım hizmeti almak isteyenler fiyatlandırma konusunda net bir cevap arıyor. Bu anlamda web tasarım hizmeti yapılacak olan web sitesinin özelliklerine ve isteklerinize göre fiyatlandırma değişiklik gösterecektir. Aklınızdaki projeyi bizimle paylaşarak fiyatlandırma hakkında daha net bilgilere ulaşabilirsiniz.

Başka neler var?

Tüm web tasarım çözümlerimiz

Kurum veya kuruluşunuzun yapısına uygun olarak, verilen hizmet ve satışın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayacak, mobil uyumlu responsive web tasarım çalışması yapıyoruz.

Yürütülen Web Tasarım çalışmalarında, web sitenizin bilgi mimarisini oluşturduktan sonra yayınlamayı planladığımız sayfalar için özgün içerikler üretiyor ve bu içerikleri websitenizde yayına alıyoruz. 

Ürettiğimiz tüm websiteleri Google ve mobil uyumludur. Websitenize, Android ve Ios işletim sistemi kullanan mobil cihazlardan kolaylıkla giriş yapabilir ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz mobil cihazlar için ayrıca bir Web Tasarım çalışması da yürütebiliriz. Seçim sizin!

Web Tasarım aşamasında hazır CMS platformlarından birini seçebilirsiniz. Örnek olarak;

WordPress, Woocommerce, Drupal, Wiki ve 150’den fazla açık kaynak yazılımları tercih edebilirsiniz. Hazır CMSler yardımı ile projenize tam entegrasyon sağlayıp web tasarım aşamasını tamamlıyor ve web sitenizi yayına alıyoruz.

İşletmeniz veya ürününüze özel olarak responsive, seo uyumlu ve yönetim paneli sayesinde içeirk güncellemesi yapabileceğiniz php ve C# .NET dillerinde yazılım geliştiriyoruz.

Siteleriniz cloud teknolojisiyle barındırılmaktadır. Bu sayede erişiminiz maximum düzeye çıkar ve sahip olduğu yedeklendirme altyapısıyla veri kaybı yaşamazsınız.

Tüm referanslarımız için bize ulaşın

Bazı Referanslarımız

Karalıyoruz Bişeyler

Web Tasarım ile ilgili Yazılar

Web Siteniz için Teklif Alın