logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım hizmeti ile Wibisoft, kurumunuzun alanındaki tecrübe,bilgi ve birikimini hedefleriniz ile birlikte en iyi şekilde yansıtabileceğiniz bir web siteniz olmasını sağlar.

Web Tasarım Hizmeti , sizin gelişen dijital dünyada daha çok kişiye ulaşmanız konusunda en büyük yardımcınızdır. Dogru seo çalışması ile web siteniz hergün binlerce ziyaretçiyi ağırlayabilir. Wibisoft size web tasarım hizmetleri ile yeni müşteriler kazandırır ve sizin adınıza kurum yada kuruluşunuzu en iyi şekilde tanıtır.

web tasarim hizmeti
Ücretsiz Performans Analizi

Web Sitenizi inceleyelim

Önemli Bilgi

Websitenizde mutlaka olması gereken sayfalar

01
Hakkımızda

Web sitenizde kim olduğunuzu, sektöre ne zaman giriş yaptığınızı tüm detaylarıyla anlatmanız gerekir.

02
Hizmetleriniz,Ürün ve Servisler

Sitenizde hizmet kalemlerinizi, sattığınız ürün ve servisleri belirtmelisiniz.

03
Referanslar & Mevcut Müşteriler

Daha önce kimlerle çalıştığınızı bilmek müşterilerinize güven verecektir.

04
Testimonials

Müşterilerinizden mutlaka geri bildirim alıp sitenize ekleyin. Bu size duyulan güveni arttıracaktır.

05
Google Haritası & İletişim Formu

Müşterilerinizin sizi bulması ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için gereklidir.

06
Ürün Görselleri & Açıklamalar

Verdiğiniz hizmetleri ve sattığınız ürünleri görsel destekli olarak anlatmalısınız.

Web Tasarımı ile ilgili

Sık Sorulan Sorular

Web tasarım hizmetini neden sizden almalıyım?

Piyasada binlerce Yazılım Firması mevcut.Ancak sizce kaç tanesi gerçekten yazılımcı olarak firma sahibidir? Yada sadece yazılımcı olması sizin için yeterli olur mu? Wibisoft 360 olarak.yazılım,profesyonel grafik tasarım ekibimiz,dijital pazarlama uzmanlarımız’la bütünleşik olarak projelere imza atıyoruz.Uçtan uca tüm süreçlerde size tam destek sağlıyoruz.Sürekli kendini geliştiren,yeni nesil sistemlerin entegrasyonlarına ayak uyduran bir ekip ile kim çalışmak istemez ki.

Hizmetiniz Neleri kapsıyor?

En önemlisi tüm projelerimizde 1 yıl ücretsiz destek sağlıyoruz.Siz işinize odaklanırken dilerseniz Web sitenizi uzman ekibimiz yönetiyor.İşletmenize ve tamamen size özel özgün tasarımlar üretiyoruz.Mobil ve tüm cihazlarda uyumlu (responsive) web siteleri tasarlamanın garantisini veriyoruz.Google ‘ da ilk sıralarda yer almanız için tamamen seo uyumlu alt yapı hizmeti dahil tam zamanında teslim ediyoruz.Web siteniz sadece başlangıç. Büyümeye devam etmenizi sağlamak için gereken bakım ve araçları da sağlıyoruz.

Hangi yazılım dillerini kullanıyorsunuz?
Dünyanın en popüler ve dinamik dili olan wordpress kullanıyoruz.Özel yazılım,tasarım istekleriniz de php uzmanlarımızla hizmet veriyoruz.Web uygulamalarında C# kullanıyoruz.Html5 ve Css3 dillerinde tam donanımlı olarak hizmet vermekteyiz.
Web tasarım hizmeti fiyatlandırma politikanız nedir?
Web tasarım hizmetinin özelliklerine ve isteklerinize göre değişiklik göstermekle birlikte aklınızdaki projeyi bizlerle paylaşarak detaylı bir fiyat teklifi alabilirsiniz.
Başka neler var?

Tüm web tasarım çözümlerimiz

Kurum veya kuruluşunuzun yapısına uygun olarak, verilen hizmet ve satışın en iyi şekilde yansıtılmasını sağlayacak, mobil uyumlu responsive tasarımlar üretiyoruz.

Websitenizin bilgi mimarisini oluşturduktan sonra yayınlamayı planladığımız sayfalar için özgün içerikler üretiyor ve bu içerikleri websitenizde yayına alıyoruz.

Ürettiğimiz tüm websiteleri Google ve mobil uyumludur. Websitenize iPhone, Samsung, HTC gibi mobil cihazlardan kolaylıkla giriş yapabilir ve içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

WordPress, Woocommerce, Drupal, Wiki ve 150’den fazla açık kaynak yazılımları projenize entegre ediyor ve yayına alıyoruz.

İşletmeniz veya ürününüze özel olarak responsive, seo uyumlu ve yönetim paneli sayesinde içeirk güncellemesi yapabileceğiniz php ve C# .NET dillerinde yazılım geliştiriyoruz.

Websiteleriniz cloud teknolojisiyle barındırılmaktadır. Bu sayede erişiminiz maximum düzeye çıkar ve sahip olduğu yedeklendirme altyapısıyla veri kaybı yaşamazsınız.

Tüm referanslarımız için bize ulaşın

Bazı Referanslarımız

Karalıyoruz Bişeyler

Web Tasarım ile ilgili Yazılar

Web Siteniz için Teklif Alın