logo home 9

Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
(Arama Motorları Optimizasyonu)

Seo , Birçok soru'nun
İlk cevabı olmanızı sağlar.

Arama motoru optimizasyonu yaptırmanız ilk olarak web sitenize prestij ve güvenilirlik sağlar. Arama motorlarında üst sıralarda çıkmanız size ücretiz olarak reklam yapma olanağı tanır. Üst sıralarda olmanız sitenizi çok yüksek bir trafik akışı da sağlayacağından gelirleriniz ciddi anlamda yükselecektir. İnsanlar artık merak ettikleri her şeyi bildiğiniz üzere Google ‘ a sormaktalar ve istatistik olarak ilk 3 sırada çıkan işletmeleri tercih etmekteler.

seo

En İyi Seo Araçları Nelerdir?

Ölçülebilir Sonuçlar

Seo Planlama
Döngüsü

01
Siteiçi Optimizasyon

Web sitesinin yapısının ve kodlarının analiz edilip, sayfalardaki metinler ve görseller dahil arama motorlarının belirlediği kriterlere uygun hale getirilmesi.

02
Keyword Araştırması

Hedef kitleye ve sektöre göre, kelime analizi arama hacmi yüksek uygun anahtar kelimelerin çıkartılarak site içeriğinin ve url yapısının uygun hale getirilmesi

03
Sitedışı Optimizasyon

Sitenizin tanıtımı için referans olabilecek, güçlü ve kaliteli bağlantıların analiz edilip yoğun trafiğe sahip sitelerden backlink alma

75%

SEO & Pazarlama

43%

Anahtar Kelime Araştırma

66%

Google Analytics

15%

Sitedışı Seo

Sık Sorulan Sorular

SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, Arama Motoru Optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. Site içi ve site dışı olmak üzere çalışmamız ikiye ayrılmaktadır.SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu, websitelerinin arama motoru algoritmalarına göre maksimum uyumluluğu sağlamak üzere iyileştirilmesidir.

İnternetin ve dijital pazarlamanın artması sonucu çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. Arama motorunun görüntülediği sonuçlarda web sitenizin görünürlüğünün artması üzerine odaklanan bir pazarlama türüdür.

Arama motorlarına uyumluluğu artan websitesi içerikleri ile ilgili anahtar kelimelerde daha iyi pozisyonlarda ve ilk sıralarda görünmeye başlar ve bu daha fazla ziyaretçi dolayısıyla daha fazla müşteri anlamına gelir.

İyi bir çalışma ile websitesi yazılımsal, tasarımsal, içeriksel ve kullanıcı deneyimi odaklı iyileştirilerek başta kullanıcılara bu sebeple de arama motorlarına en iyi şekilde hitap etmeye başlar.

Burada amaç web sitesinin değerini arttırarrak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır.

Sektörel kelimelerde sitenize yönelik daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlamak için üst sıralarda yer alma hedefinizde en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Arama Motorları Optimizasyonu çalışmalarında maliyetlerin düşük, ticari geri dönüşün en yüksek olması en büyük avantajıdır. Tabi bu denli yüksek ticari geri dönüş için bu çalışmaları olmazsa olmazlar listesinin en başında yer almalıdır.Günümüzde neredeyse 2. sayfaya geçen internet kullanıcısı kalmadı.İnternet aramalarında kullanıcıların karşısına ilk çıkan web sitelerinden olmak istiyorsanız Arama Motorları Optimizasyonu konusuna önem vermelisiniz.

Google’da üst sıralarda yer almanız kullanıcı nezdinde otoriter, güvenilir ve kaliteli bir site imajını oluşturur. Neden SEO Hizmeti Almalıyım? sorusunun cevabı burada devreye girmektedir. Bu çalışmalarımız sitenize marka prestiji, marka bilinirliği, düşük maliyetlerle yüksek kazançlar elde etmeyi, markanızın daha fazla platformlarda tanıtılması katkısını sağlayacaktır. Ayrıca en büyük artı olarak üst sıralarda yer almanızla birlikte diğer reklam maliyetlerinizi ortadan kaldırmayı sağlamaktadır. Siteniz için tüm bu avantajlara sahip olmak ve daha fazla müşteriye düşük maliyetle ulaşmak için sitenize SEO çalışmaları yaptırmalısınız.Wibisoft dijital ajans olarak alanında uzman ve 10 yılı aşkın süredir tecrübe sahibi Uzman ekibimiz ile randevu oluşturabilir ve işletmenize özel daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seo Teklifi Al